השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   שידוכים למסורתיים

   שידוך מסורתי בניגוד לדרכה של האהבה

   באהבה אין הבדלי דת, גזע, מין, לאהבה ממש לא אכפת אם אתה גבוה, נמוך, אם אתה אוהב לאכול אוכל טבעוני או שאתה קרניבור שיקפוץ על כל הזדמנות לארוחת שחיתות, האהבה לא בוררת אותך ולא שופטת אותך, אלא עוטפת אותך, מחבקת אותך, מזינה אותך וממלאת אותך בהתרגשות לקום אליה כל יום מחדש, אהבה היא מיוחדת עבור כל אחד ואחת ולכן כולם מחפשים אהבה וכולם רוצים אהבה.

   אז למה אין לכם אהבה?

   בניגוד לאהבה, אנשים לא מחפשים זוגיות בצורה עיוורת, עוד לפני שהאהבה מתחילה הם מנהלים רשימת דרישות מה היו רוצים מבני/ות הזוג שלהם.

   בנקודה הזאת, נכנסת המומחיות שלנו, כמשרד שידוכים מהמובילים בתחומו בארץ, עם ידע וניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום. אנו יודעים לקחת את המידע שאתם מוסרים לנו ולהמיר את הדרישות שלכם למה שאתם באמת צריכים, במטרה למצוא את השידוך המושלם עבורכם ויחד ניקח את זה לשלב הבא שבה האהבה היא זאת שמובילה ומראה לכם את הדרך.

   המשרד שלנו מעניק את שירותיו לכלל המגזרים והאוכלוסיות במטרה לאפשר לכל אחד/ת למצוא שידוך והתאמה בקלות רבה בין אם מדובר בשידוכים לדתיים, שידוכים למסורתיים, שידוכים לחילוניים וכן אלאה.

   אז איך עושים את זה אצלנו?

   • הבנת קהל היעד: כאשר מדברים על שידוכים למסורתיים, יש התנדנדות קלה על הקו הדק של לא בדיוק חילוני אבל לא ממש דתי. בעל זיקה לדת אבל לא אחד שמבלה את רוב זמנו בלמידת תורה, או נשים מסורתיות ישנם כאלה שלא ילבשו ארוך ומכוסה אבל כן חשובה להן המסורת, החגים וכדומה. הכרת והבנת הפרמטרים הללו ופרמטרים נוספים חשובה מאוד על מנת למקסם את התוצאה הרצויה ולסיים את החברות שלכם במשרד שלנו עם שידוך ראוי שיוביל לזוגיות לטווח הארוך.
   • החיפוש הנכון: כדי למצוא עבורכם את השידוך הנכון ובשקלול חשיבות המסורת עבורכם צוות משרד השידוכים שלנו "אהבה במבט ראשון" ימלא יחד איתכם שאלון ייחודי שמתאים לחיפוש שידוך עבורכם.
   • המיקוד האולטימטיבי: כל פרט וחלק וכל שאלה קריטיים להצלחת התהליך. תופתעו לגלות בעצמכם את חשיבות המיקוד ואת חשיבות התשובות שתענו בשאלונים שלנו. בין השאלות תוכלו לציין האם חשוב לכן גבר שחובש כיפה, שיניח תפילין, שילך לבית כנסת בכל יום או רק במועדי ישראל, או אישה שטובלת במקווה, שומרת נידה, האם אתם מחפשים בן/ת זוג שומרי שבת או כאלה שכן יוצאים למסעדות בשבת ועוד שאלות בנוגע למסורת וכן, גם שאלות כלליות יותר שמאפיינות את המראה, התחביבים וכו'. כמובן שאת הפרמטרים האלה תציינו גם על עצמכם ליצירת חיפוש ממוקד יותר.

   צרו איתנו קשר:

   משרד השידוכים שלנו, "אהבה ממבט ראשון", חרט על דגלו מטרה עיקרית אחת והיא לסייע לכל מי שמעוניין למצוא שידוך, אהבה וזוגיות. אנו רואים בכל אחד ואחת מכם סיפור אהבה שרק מחכה להתחיל ולצאת לדרך ונשמח לקחת חלק במסע שלכם ולהקל עליכם במציאת השידוך והאהבה שלכם.

   לפגישת יעוץ בחינם חייגו עכשיו: 073-7601009