השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   שידוכים למבוגרים

   אומרים שהאהבה היא עיוורת, כולם רוצים אותה, כולם חושקים בה ובמה שמגיע בעקבותיה: בית, זוגיות, יציבות ומשפחה. אז אולי האהבה היא עיוורת אבל הצרכים שלנו הם לא כאלה, ניתן לראות זאת כאשר הבדלי הגיל משחקים תפקיד מרכזי בחיפוש אחר זוגיות. וכל קבוצת גיל יוצאת למסע שונה בהתאם לנקודת ההתחלה שלה באותו זמן בחיים.

   בדיוק עם ההבנה הזאת אנחנו משרד "אהבה במבט ראשון" לוקחים אתכם למסע שלכם למציאת האהבה והזוגיות יחד עם המומחיות שלנו להתאים את המסע עבורכם.
   אז בואו נדבר על שידוכי גיל:

   • שידוכים לבני 20 ומעלה:

    מעיין הנעורים של הגילאים, קבוצת הגיל הזאת עושה את צעדיה הראשונים בעולמם של הגדולים אחרי הצבא, אחרי הטיול הגדול וההרשמה לאוניברסיטה מצטרף גם השלב של חיפוש הזוגיות והשידוך עבורם. כאשר המשרד שלנו יוצא לתהליך של שידוכים לבני 20 ומעלה אנו דואגים לעטוף אותם ולהקנות להם הרגלי זוגיות בריאה תימשך שנים קדימה.

   • שידוכים לבני 30 ומעלה:

    קבוצת "המתבגרים" מתחלקים לשני תתי קבוצות כאלה שבנו את הקריירה ועכשיו מפנים זמן לזוגיות ואהבה וכאלה שיוצאים לסבב שני של חיפוש אהבה. משרד x מנתב כל אחד מתתי הקבוצות הללו בצורה בטוחה ובמטרה להפגיש אותם עם השידוך שימשיך איתם במסע החיים עד הסוף.

   • שידוכים לבני 40 ומעלה:

    בקבוצת הגילאים הללו אנשים כבר מגיעים אלינו הרבה יותר בשלים ומעוצבים, הם יודעים מה הם רוצים, על מה מוכנים להתפשר ועל מה הם ממש לא מוותרים. גם לקבוצה הזאת נכנסים כאלה שתרים אחרי השידוך שלהם בפעם הראשונה שלהם. משרד x עם המון ידע ורגישות לשכבת הגיל והצורך מלווה במסע שלהם עד ליצירת השידוך עבורם.

   • שידוכים לבני 50 ומעלה וגם שידוכים לבני 60 ומעלה:

    תתפלאו לגלות אבל מדובר בפלח שוק ענק. האנשים הללו חוו זוגיות ורבים מהם אף חוו זוגיות מאושרת שהניבה להם משפחה, ילדים ונכדים. בחיפוש שידוכים לבני 50 ומעלה וגם שידוכים לבני 60 ומעלה משרד שידוכים הינו הפתרון האולטימטיבי, הנוחות של צוות שזמין ובעיקר היחס האנושי והאישי והידיעה שיש כתובת למי לפנות ולא להסתמך על מנוע חיפוש אינטרנטי הופכים את החוויה למזמינה וקלה יותר. אנו במשרד "אהבה ממבט ראשון" יודעים שזוגיות בגיל השלישי היא הרבה מעבר לחיפוש של האהבה המסעירה אלא מציאת פרטנר לבלות איתו את שארית החיים שלנו.

   למה אנחנו?

   משרד השידוכים שלנו "אהבה ממבט ראשון", בעל ניסיון עשיר של מעל ל-30 שנה בתחום השידוכים וההכרויות. למשרדינו צוות איכותי ומקצועי, סיפורי ההצלחה בשלל הגילאים והאוכלוסיות וכמובן מאגר לקוחות עצום. כל זה ועוד הם אלו מבטיחים לכם שנעשה מעל ומעבר על מנת שבסיום ההתקשרות בנינו תצאו עם שידוך, אהבה וזוגיות לטווח הארוך ומי יודע אולי גם אתכם נחגוג מתחת לחופה.

   אז אם באהבה חשקה נפשכם נשמח לפגוש אתכם במשרדינו.

   לפרטים ופגישת ייעוץ חינם התקשרו: 073-7601009