השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   שידוכים לחתונה

   כל הדרך לחתונה – צעד אחר צעד!

   מי מאיתנו לא חולם על הרגע בוא הוא יעמוד מתחת לחופה לצד החצי השני, ילווה באנשים היקרים לו מכל ויצעד ביחד לעבר עתיד של זוגיות נפלאה. לפעמים כדי להגשים את החלום צריך להעז ולעשות את הצעד הראשון. אצלנו במשרדי שידוכים "אהבה ממבט ראשון" נעזור לכם לעשות את הצעד הראשון ואת כל הצעדים שאחריו במטרה לעבור את כל התהליך של הכרויות למטרת נישואין בבטחה.

   הכרויות למטרת נישואין – כל הצעדים:

   • הצעד הראשון צריך תחילה לנבוע ממכם, הוא צעד של תעוזה לרצות לעשות שינויי בחיים ובעצם לסיים את הפרק של הלבד למען פרק חדש של התחייבות, זוגיות ובסופו של דבר נישואים.
   • הצעד השני הוא שילוב כוחות בניכם לבין צוות המומחים שעובדים במשרדנו. בשלב זה, אנחנו מעמיקים את הקשר בנינו על מנת להכיר אתכם כמה שיותר כדי להמשיך בצורה הנכונה ביותר לצעד הבא.
   • הצעד השלישי הוא בעצם תהליך החיפוש אחר שידוכים לחתונה עבורכם, למצוא את בן או ובת הזוג המתאימים ביותר לפי הפרופיל שלכם שהורכב על ידי צוות השדכנים המעולה והמקצועי שלנו.
   • הצעד הרביעי מלווה בתיאום "פגישות" שידוך שלכם עם אנשים הרלוונטיים עבורכם. בצעד זה חשוב שתהיו פתוחים וסבלנים, תהיו נינוחים בפגישות ובעיקר תהיו עצמכם כדי שהצד השני יוכל להכיר אתכם ואתם אותו בצורה הטובה ביותר.

   לאורך כל השלבים הצוות שלנו ילווה אתכם בתהליך של הכרויות לחתונה, ייתן את עצותיו ויקשיב לפגישות שכבר קיימתם ולכל שעל ליבכם והכל במטרה להביא אתכם ליעד הסופי שהינו חתונה, החתונה שלכם.

   חשוב לציין כי כאן אנו מפרטים בתמציתיות אך בשיחה טלפונית או פנים מול פנים נשמח להרחיב ולשתף אתכם בכל הצעדים.

   אז למה אנחנו כשמחפשים שידוכים לחתונה?

   משרד השידוכים שלנו , "אהבה ממבט ראשון", קיים בתחום השידוכים וההיכרויות למעלה מ-30 שנה. הוא משרד רציני ואיכותי שנוסד במטרה להגשים לכל גבר או אישה השואפים למציאת אהבה, זוגיות לטווח הרחוק, נישואים, את החלום. ולא זו לא עוד קלישאה, אנחנו עומדים מאחורי המטרה שלנו יחד עם צוות שדכנים ושדכניות מהטובים ביותר בתחום ובכלל כלל עובדי החברה חדורי מוטיבציה ומטרה להביא את התוצאות האיכותיות והטובות ביותר.

   במשרדנו "אהבה ממבט ראשון", אנו דואגים לספק לכם את התמונה המלאה שמאחורי התהליך של שידוכים לחתונה ולהעמיד בפניכם את המראה לחייכם על מנת שיחד ניצור עתיד מדהים יותר עבורכם.

   איך מתקדמים מכאן?

   ראשית בואו וניפגש. נתאם פגישת הכרות בה נכיר אחד את השני, נשמע עליכם ונספר לכם עלינו. מבחינתנו תהליך השידוך הינו עניין רציני וחשוב ולכן אנו שמים דגש על כל פרט ופרט ודוגלים מאוד בפגישה ראשונה פנים מול פנים.

   למשרדנו סניפים בצפון ובמרכז ואנו נותנים שירות בכל רחבי הארץ ולכל האוכלוסיות והקהלים.

   התקשרו אלינו וקבעו פגישה עוד היום: 073-7601009