השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   שידוכים לחרדים

   כיצד עובד עולם השידוכים במגזר החרדי

   קיים עולם שלם בחוץ שמחזיק בנישה לא קטנה ומיוחדת שנקראת שידוכים לחרדים.

   בעבר כאשר היה עולה השיח על מציאת זוגיות, חתונה והקמת משפחה בכל הקשר של המגזר החרדי הייתם מוצאים את עצמכם צפים על פלטפורמה מאוד לא גמישה עם חוקים מאוד שמרניים ובעיקר בנושא מאוד סגור ומורחק מלב השיח הפתוח שנהוג בדרך כלל בעולם החילוני.

   לדבר על חיפוש זוגיות ואפשרות למצוא אותה מחוץ לכותלי השכונות הסגורות של המגזר היה אבסורד לחלוטין. היום נושבת רוח חדשה גם במגזר החרדי בכל נושא שידוכים לחרדים וחיפוש אחר זיווג הגון שנועד לך מידי שמיים.

   מבטלים את הטאבו במשרד השידוכים "אהבה ממבט ראשון"

   בזמנים עברו היה קיים טאבו במגזר החרדי להשאיר את השידוך בכותלי השכונות והרבנים של הבית ולהימנע מלהרחיב את מנועי החיפוש והשירותים למציאת השידוך, גם אם זה מצמצם את האפשרויות והסיכוי להשיג זיווג מתאים יותר.

   משרדנו "אהבה במבט ראשון" גאה להיות אחד מפורצי הדרך בתחום שידוכים לחרדים ולהפוך להיות שם ודבר במגזר. משרדנו הינו מקור אמין, בעל פלטפורמה בטוחה, איכותית עם יכולת התאמה גבוהה והבנת האופי של המגזר החרדי, בעת יצירת חיבור ושידוכים מוצלחים שמובילים רבות מהלקוחות שלנו להקמת בית בישראל.

   הצוות המנצח שלנו:

   כחלק אינטגרלי ומנצח שיסייע לכם במציאת השידוך המתאים אצלנו תמצאו אנשי צוות שמוסמכים להיות שדכנים לחרדים וכן, שדכניות למגזר החרדי בעלי הכשרה וידע במסורת, במנהגי הדת ובכל העולם החרדי.

   שדכנים ושדכניות למגזר החרדי ואיך זה עובד במשרד שלנו? 

   רגע לפני שאתם נפגשים עם אחד או אחת מהשדכנים/ות שלנו הרשו לנו להסביר לכם על תהליך השידוך ומה מחכה לכם בעת שימוש בשירות הצוות המקצועי שלנו, בין אם זה שדכנים לחרדים או שדכניות למגזר החרדי.

   • פגישה אישית והכרות מעמיקה: הרבה לפני הפגישה עם הבן / בת הזוג הפוטנציאליים השדכן ואו השדכנית שיצוותו לכם מטעם המשרד שלנו יהפכו בן רגע למשרד חקירות קטן ויבדקו בבדיקה מאוד יסודית את כל אילן היוחסין שלכם, את האופי שלכם, את הרצונות שלכם לאופי הבית שאתם מעוניינים להקים, האם תרצו רק ללמוד או שאתם גם אנשי קריירה ועוד. מטרת השלב הראשוני הזה הוא להוות תחליף לכל עשרות הדייטים שחווים במגזר החילוני שמאפשרים את כל השאלות וגילוי הרצונות.
   • התאמה והכנה לפגישה: בשלב השני אחרי שעברתם בהצלחה את שלב ההכרות עם השדכן או השדכנית שמלווים אתכם במשרדינו הם יתאימו עבורכם בן/ בת זוג וכך תתחילו יחד את תהליך השידוך וקביעת הפגישות בתקווה שתוך מספר מפגשים יוכרזו האירוסין ומשם הדרך לחופה קצרה.
   • הפגישות: מלאי התרגשות תערכו ביחד עם השדכן / שדכנית שנמצאים איתכם לאורך כל הדרך והצד של הכלה / חתן העתידיים את פגישות ההכרות וסגירת הפרטים לשידוך המוצלח. בדרך כלל נהוג לערוך את המפגשים הללו בבית הכלה אלא אם אתם יוצאי העדה הספרדית / ליטאית אזי הפגישה תיערך בלובי של בית מלון ומשם הדרך סלולה אל עבר החופה.

   עכשיו אחרי שהבנתם והכרתם את התהליך השידוך במשרדנו, "אהבה במבט ראשון", יותר מנשמח לשדך לכם את המועמד/ת המושלמים עבורכם ולמצוא גם לכם זיווג הגון שעימו תקימו בית בישראל.

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות חייגו: 073-7601009