השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   שידוכים לחילונים

   בעידן של ימינו, כשהכל מהיר יותר ומירוץ החיים אינו פוסק ישנו קושי רב יותר במציאת זוגיות לטווח הרחוק. רבים נוטים לפנות לאפליקציות ואתרי הכרויות ומתייאשים עקב הקלות שבמעבר לאדם הבא, החוסר במידע ושלילה על פי מראה בלבד. האנשים הרציניים אלו שמחפשים באמת למצוא קשר לטווח הרחוק כבר הבינו שאתרים ואפליקציות אלו אינם שימושיים יותר עבורם. אם גם אתם רציניים ומחפשים זוגיות איכותית לטווח הארוך, הכירו את הפתרון עבורכם.

   הפתרון למציאת זוגיות חילונית, רצינית ואיכותית:

   משרד השידוכים שלנו "אהבה ממבט ראשון" הוא הפתרון לו אתם זקוקים. אצלנו לא תצטרכו להחליק ימינה ושמאלה, לברור בין מאות משתמשים או לשלוח הודעה ללא קבלת תשובה, אנחנו נעשה את כל תהליך החיפוש עבורכם, בעזרת צוות שדכנים מעולה בעל הכשרות, הדרכות והמון ידע וניסיון

   אז איך זה עובד?

   • פגישת ייעוץ – התהליך מתחיל בפגישה ראשונית בה נבצע תיאום ציפיות ונבין אם אתם אכן מתחייבים לתהליך ורציניים בנושא החיפוש אחר זוגיות לטווח הרחוק. אנחנו נמשיך את התהליך אתכם רק אם אתם אכן רציניים.
   • הכרות מעמיקה – זה הזמן באמת להכיר אתכם ולבנות את הפרופיל שלכם. נשמח לשמוע ממכם מהם העדפות שלכם, מה התחביבים, לימודים, עבודה וכל מידע שיהווה פרמטר לתהליך החיפוש.
   • ציפיות מבן/ת הזוג – מה בעצם אתם מחפשים? מי הבן או בת הזוג האידיאליים עבורכם? מבנה גוף? תחום עיסוק, אזור מגורים וכן אלאה.
   • עובדים עבורכם – זה הזמן שלנו לעשות עבורכם את העבודה המייגעת שניסיתם לעשות בעצמכם. כן מציאת זוגיות היא עבודה, היא מצריכה כושר התמדה, ביצוע תחקיר מעמיק, וביצוע חיפוש פרטני וממוקד במטרה למצוא את הבן או בת זוג האידיאליים עבורכם.
   • הזמן להיפגש – לאחר שמצאנו עבורכם את האנשים הפוטנציאלים עבורכם נדאג לתאם עבורכם את הפגישה וללוות אתכם לאורך כל הדרך.

   למי השירות שלנו מתאים?

   בין אם אתם מחפשים קשר רציני, או שאתם הורים שמחפשים עבור ילדיכם קשר לטווח הארוך משרדינו הוא הרלוונטי עבורכם. צוות המשרד שלנו מיומן לתת מענה לכלל המגזרים והאוכלוסיות תוך שמירה על דיסקרטיות, מקצועיות ואיכות.

   שידוכים בעולם החילוני

   בעולם החילוני שידוכים בעבר לא היו דבר נפוץ אך עם העידן המודרני שרץ קדימה והכל מאוד "כאן ועכשיו" השידוכים תפסו מקום גדול בסנסציית הזוגיות החילונית. שירות שידוכים לחילוניים לא משמש כבר רק את הביישנים או בעלי המוגבלויות אלא את כולם. המודרניזציה יצרה פערים בתחום האישי ופגעה ביכולת של כולם לייצר קשרים איכותיים. בשביל זה אנחנו כאן! משרד השידוכים שלנו, "אהבה ממבט ראשון", יעשה זאת עבורכם בעזרת אנשי מקצוע מקצועיים ומסורים.

   מאיפה מתחילים?

   אם הגעתם עד לפה, כנראה שאתם מחפשים לחוות קשר לטווח הרחוק וכן אהבה. במידה ואתם אכן רציניים נשמח לקבוע אתכם פגישת ייעוץ, ללא עלות או התחייבות.

   חייגו: 073-7601009 ובואו ניפגש.