השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   שידוכים לדתיים

   בעולם הדתי מאז ומעולם השדכנים והשדכניות תפסו חלק נרחב בכל נושא החתונה. מפאת הצניעות גבר ואישה לא יכלו להיפגש לבד ומכאן נבע תפקידם של השדכנים. תפקיד השדכנות לא השתנה אך התהליך עצמו עבר גלגולים רבים וכיום הוא משלב טכנולוגיה מודרנית יחד עם נופח מסורתי ובכך מספק תוצאות שידוך טובות יותר.

   משרד שידוכים בעולם הדתי

   במשרד השידוכים שלנו, "אהבה ממבט ראשון", אנו דואגים להתאים את המערכות שלנו ואת אנשי המקצוע שלנו לתקופה על ידי שימוש בטכנולוגיות עדכניות, הכשרת העובדים במגוון אימונים זוגיים, הדרכות וכו'.

   אנחנו גם דואגים להתאים את הצוות שלנו ללקוחות אותם הם מלווים, כך שתוכלו למצוא אצלנו שדכניות למגזר הדתי לאומי שמנוסות בתחום הכרויות לדתיים וחרדים ויודעות את המסורת, הערכים והחשיבות הבקשר קציני שיוביל לחתונה והקמת משפחה.

   הכירו אותנו, משרד השידוכים "אהבה במבט ראשון":

   נעים להכיר, יצחק נח, המייסד של "אהבה ממבט ראשון", הקמתי את המשרד לפני יותר מ-30 שנה במטרה להסיר את המכשולים הקיימים בדרכם של גבר ואישה להגיע לחופה ולהקים משפחה.

   למשרד השידוכים " אהבה ממבט ראשון" מוניטין רב שנים עליו יעידו אלפי זוגות מאושרים.

   חברתנו מפעילה צוות של שדכנים/ות ואנשי מקצוע איכותיים ומסורים אשר מתחקרים כל לקוח/ה במטרה להשיג את המידע המדויק ביותר ולהבין מהם המכשולים על מנת שיוכלו להביא לידי פתירתם. השדכנים במשרדנו מנוסים בתחום שידוכים לדתיים, דתיים לאומיים, חרדים וכן בתחום שידוכים לחוזרים בתשובה.

   למה אנחנו?

   • פגישה אישית מול כל לקוח/ה – לצורך ביצוע תחקיר פרטני והיקפי על מנת לגלות עליכם הכל, החל מתחביבים, העדפות, הרגלים, מראה, תחומי עניין ועוד והכל במטרה שנכיר אתכם הכי טוב שאפשר ובכך נוכל למצוא עבורכם את ההתאמה המושלמת.
   • שמירה על דיסקרטיות לכל אורך התהליך – חשוב לנו להגן עליכם ועל המידע שמסרתם לנו ולכן כל התהליך נעשה בחיסיון על הפרטים שלכם ובדיסקרטיות רבה.
   • בדיקה, אימות ובקרה של כלל לקוחותינו – אנו מתעסקים בהכרויות רציניות בלבד לטווח הארוך ולכן חשוב לנו שכלל הלקוחות שאנו מספקים להם את השירות שלנו אכן רציניים ואמינים.
   • ליווי צמוד על ידי שדכן או שדכנית – מתחילת התהליך ועד סופו ילוו אתכם שדכן או שדכנית לדתיים שידאגו לשידוך ראוי ובהתאם לכל ההלכות של הדת.
   • התאמה לפי דת – אנו דואגים להתייחס לכלל הפרטים בתשומת לב רבה ובדייקנות. אם ציינתם כי אתם מחפשים שידוכים לדתיים לאומיים, שידוכים לחרדים או לכל מגזר של דת כזה או אחר, אנחנו דואגים לעשות את ההתאמה הטובה ביותר שערכי הדת יהיו על אותו הקו ויאפשרו התאמה מדויקת שתאפשר התקיימות של חתונה.
   • מאגר ענק של אנשים פוטנציאלים עבורכם – ברשותנו מאגר ענק של לקוחות רציניים ופוטנציאלים עבורכם. מהם נבחר עבורכם את המתאימים ביותר וזאת לאחר ביצוע התחקיר עליכם ותיאום הציפיות. לאחר השגת המידע הרלוונטי והממוקד ביותר אנו נפעיל את תהליך החיפוש בתוך המאגר שלנו למציאת בני/בנות הזוג המתאימים ביותר עבורכם לתיאום פגישת שידוך.

   רוצים למצוא שידוך איכותי וראוי? רוצים אהבה? חתונה?

   התקשרו אלינו עוד היום וקבעו פגישת ייעוץ חינם: 073-7601009