השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   שדכנית VS אפליקציית הכרויות

   כל הסיבות שיעזרו לכם להחליט בין שידוך על ידי שדכנית לשימוש באפליקציית הכרויות

   עולם השידוכים היה קיים מאז ומעולם ובעבר אף היווה את הדרך המרכזית למציאת בן/ בת זוג. כיום בעידן היותר מודרני אנשים פונים יותר למדיות החברתיות או לאתרים ואפליקציות להכרויות, אך אט אט מתחילים לחוש את תחושת הייאוש הנובעת מכך ובסופו של דבר מוצאים את עצמם מרימים ידיים ומוותרים על זוגיות. אז מה באמת עדיף שדנית או אפליקציית הכרויות?

   אפליקציות אל מול שדכניות במשרד שידוכים

   1. אכפת, לא אכפת?

   כמשרד שידוכים אנו מכירים את היתרונות והחסרונות שלנו היטב ולעומק, אך מה שיפה בכך שאנחנו יודעים לנצל גם את החסרונות לטובתכם, והכל כי אכפת לנו מכל אחד ואחת שמצטרפים לשירותינו, לעומת זאת, אפליקציות או אתרי הכרויות אינם מכירים בחסרונותיהם כי אין זה חשוב להם, מטרתם היא לייצר משתמשים וכמה שיותר, אין להם תכלית של יצירת זוגיות לטווח הארוך ובטח ובטח שלא למטרת נישואים, אם דבר כזה קרה, כל הכבוד אך בתכלס לאף אחד שם לא ממש אכפת ומכאן נובע הייאוש של המשתמשים בפלטפורמות האלה.

   2. להיעזר בשדכנים או לחפש לבד?

   אצלנו במשרד השידוכים, "אהבה ממבט ראשון", יש לנו צוות של שדכניות ושדכנים מקצועיים ואיכותיים שידאגו ללחוש לכם באוזן מי האדם הראוי במיוחד עבורכם, הם ידאגו לנהל עבורכם את התהליך ולשלוח אתכם אך ורק לפגישות שנבחרו בקפידה רבה במטרה לייצר לכם התאמה מדויקת לצורך זוגיות לטווח הרחוק ועד כדי חתונה. מנגד, אתרי הכרויות ואפליקציות מספקים היצע גדול אך אין מי שילחש לך באוזן "הוא מתאים לך, היא לא", אין ליווי ואין תמיכה, תהליך החיפוש הוא בידיכם ובעצם עליכם לבצע תפקיד השדכנים בעצמכם.

   3. מחיר – האם זה באמת שם המשחק?

   ידוע וברור כי עלות של שימוש באתרי הכרויות או באפליקציות היא נמוכה פי כמה מהעלות בגין שידוך דרך שדכנית או משרדי שידוכים, אך כאן גם זו הדרך שלנו כמשרד שידוכים לבחון את הלקוחות עד כמה הם רציניים. חשוב לנו כי כל אחת ואחד המצטרפים לשירות שלנו אכן מעוניינים במציאת שידוך ראוי ואיכותי, ומי שלא יהיה מוכן להשקיע בתהליך לא באמת מחפש להתחייב.

   4. שדכנית לחילונים, דתיים ועוד

   אתרי הכרויות ברובם מחזיקים מאגר נרחב של קהלים, חילוניים, דתיים, דו מיניים וכו', כדי להשיג כמה שיותר משתמשים שהרי הם פועלים על כמות המנויים באתר. גם, במשרד השידוכים שלנו תוכלו למצוא מגוון קהלים כמו דתיים וחילוניים אך ההבדל הוא שאנחנו דואגים לספק שדכניות טובות, מקצועיות ואיכותיות. לא חייב להפריד בין שדכנית לחילונים לשדכנית לדתיים אך חשוב ביותר שהן יתמקצעו בכל הקהלים בהן הן עוסקות לעומק כדי שתוכלנה לספק שידוך איכותי לטווח הארוך.

   בוא נסכם קצת,

   לסיכומו של עניין, הבחירה בין שידוך להכרות באתר או אפליקציה היא אינדיבידואלית ובעיקר לדעתנו אמורה להיות תלויה בהחלטה האם אנחנו מעוניינים בקשר לטווח הרחוק או במשהו זמין ורגעי.

   במידה והחלטתם כי אתם מחפשים זוגיות לטווח הרחוק, כזו שתוביל לאהבה גדולה ואפילו חתונה, צרו איתנו קשר במספר: 073-7601009, ונשמח להעמיד לרשותכם את מבחר השדכנים והשדכניות הטובים ביותר