השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   משרד שידוכים בחיפה

   המקום למציאת שידוך לחיפאים

   הקסם הירוק הצפוני, הטבע והאוויר הנקי, האנשים החמים והאווירה המחשמלת כל אלו הופכים את הצפון לזירת התאהבות חמה. אז איך באמת מוצאים זוגיות בצפון?

   נעים להכיר, "אהבה ממבט ראשון", משרד שידוכים בחיפה מהמובילים בתחום הזוגיות והשידוך ואנו מציעים לכם את שירותינו למציאת זוגיות באזור הפסטורלי של ארץ – הצפון.

   מי אנחנו ומה אנחנו מציעים לכם?

   • מוניטין: משרדינו "אהבה במבט ראשון" בעל מוניטין עשיר מעל 30 שנה, עם שפע של סיפורי הצלחה ויצירת זוגיות מדהימה לאלפי הלקוחות שהשתמשו בשרותינו לאורך השנים. כמו כן ההכרות עם אוכלוסיית הצפון והבנת הצרכים שלהם במציאת שידוך ואהבה הופכים אותנו למספר אחד בתחום השידוכים בצפון.
   • אנשי המקצוע שלנו: במשרדנו בחיפה תמצאו צוות שדכנים בצפון מהמקצועיים והמובחרים ביותר. כמובן, שתמצאו אצלנו גם שדכניות בצפון לאלה שיעדיפו דווקא שדכנית.
   • סודיות: אנו שמים דגש עצום על כל נושא הסודיות והדיסקרטיות של המשתמשים בשרותינו. הפרטים שלכם יינתנו לצד השני רק לאחר שבדקנו שאכן בן/ בת הזוג והמפגש ביניכם יניב תוצאות של שידוך מוצלח וגם אז הפרטים אודותיכם נמסרים לצד השני רק לאחר הסכמה מצידכם.
   • מומחיות: בכל תחום אחר בחיים שלנו אנו פונים לא פעם לאנשי מקצוע שיסייעו לנו למצוא פתרון בין אם פנינו לרופא בזמן מחלה, לחשמלאי כשנהרס לנו מכשיר או למעצב כאשר אנו רוצים להתאים את החלל עבורנו אז למה לא לפעול בדיוק כך גם עם הזוגיות והאהבה שלכם? אחד הדברים הכי יקרים שאתם מחפשים בחיים. לו יש את הידע והמומחיות בכל תחום הזוגיות, הצוות שלנו עובר הכשרות והדרכות זוגיות וצבר לאורך השנים ניסיון עשיר שהופך אותם לאנשי המקצוע המומחים ביותר בתחום השידוכים.
   • הכוונה וייעוץ: כחלק רחב מהשרות שלנו ומתוך אמונה שלמה שעל מנת לייצר זוגיות איכותית, ועשירה חשוב לקבל כלים איכותיים לחיים. הצוות שלנו ידאג לכוון ולייעץ לכם כיצד להתגבר על הביישנות הראשונית ולהיפתח אל הצד השני, ידריך איך להתנהל בדייט ראשון ויעניק לכם שלל כלים פרקטיים שילוו אתכם בזוגיות ובחיים.

   אז למה שירות של שדכנים או שדכניות בצפון?

   כל השדכנים והשדכניות שעובדים עם משרדינו עובדים על פי השיטה והאני מאמין של המשרד שלנו כפי שכבר לציינו להעיל, אבל הנה עוד פרט קטן וחשוב למה ללכת על שדכן או שדכנית בצפון מטעמינו:

   הפן האישי! כל אחד מהשדכנים/יות שלנו מכירים כל אחד ואחת מכם באופן הכי אישי ומעמיק שרק ניתן להכיר בן אדם. הם משקיעים שעות וימים להבין מי אתם ומה אתם באמת רוצים בזוגיות. הם בונים יחד אתכם את הפרופיל שלכם ושל בן/ בת הזוג האידיאלים עבורכם ובכך מתאימים לכם את השידוך המושלם.

   אז אם אתם תושבי הצפון ומחפשים זוגיות לטווח הארוך באזור צאו למסע חייכם וקבעו איתנו פגישת ייעוץ עוד היום: 073-7601009